Auto w leasingu Czechy

 

Leasing samochodu za granicą, a zwłaszcza u naszych południowych sąsiadów, może przynieść wiele profitów osobom, które wybiorą ten sposób dzierżawy auta. Nie bez powodu staje się to coraz popularniejszym rozwiązaniem wśród polskich przedsiębiorców. Czeskie tablice rejestracyjne przestały być rzadkim widokiem w Warszawie, Poznaniu czy Wrocławiu, co – wbrew pozorom – nie wiąże się ze wzmożonym napływem zagranicznych turystów.

 

Korzyści z leasingu samochodu w Czechach

Leasing auta w Czechach ma jedną główną zaletę, którą z pewnością docenią wszyscy szukający oszczędności we własnej firmie lub po prostu okazji do wejścia w posiadanie samochodu w naprawdę atrakcyjnej cenie. To właśnie niski koszt pozyskania pojazdu jest najważniejszy w całej tej operacji. Nie dość, że w kraju nad Olzą samochody nie są obarczone podatkiem akcyzowym (w Polsce 18,6% przy silnikach pow. 2,0l), to dodatkowo rodzime prawo pozwala na całkowite odliczenie podatku VAT. W ten sposób można zatrzymać przy sobie dużą część gotówki przeznaczoną na zakup floty dla firmy.

Nie mniej znaczenia ma też krótki termin rejestracji i odbioru takiego samochodu. Zainteresowani usługą leasingu auta w Czechach z pewnością zauważą różnicę. W Polsce rejestracja jakiejkolwiek spółki, na którą można kupić lub wypożyczyć służbowy samochód może trwać bardzo długo. Nasi sąsiedzi lepiej zdają sobie sprawę z tego, że czas to pieniądz, dlatego wszelkie formalności są zredukowane do niezbędnego minimum. Dzięki temu można szybko przystąpić do dalszych czynności zwieńczonych leasingiem odpowiedniego samochodu.

 

Kto skorzysta najbardziej, decydując się na leasing?

Usługa leasingu auta w Czechach jest najlepszym rozwiązaniem dla osób prowadzących w Polsce przedsiębiorstwa różnego rodzaju. Oprócz wspomnianych wyżej korzyści należy dodać kilka innych, wynikających ze specyficznego środowiska firm.

Po pierwsze na leasing samochodu nie trzeba brać kredytu i jest to lepszą alternatywą dla firm. Nie nadwyręża to zdolności kredytowej przedsiębiorstwa. Po drugie wypożyczenie odbywa się na z góry określonych warunkach, które można negocjować. Dzięki temu unika się niepotrzebnych sytuacji i kosztów. Po trzecie zaś otrzymuje się bardzo korzystne polisy ubezpieczeniowe. Powszechność tej usługi jest więc warta rozpatrzenia.

 

Rejestracja samochodów z pomocą pośrednika

Leasing auta w Czechach warto przeprowadzić, korzystając z usług profesjonalnej firmy. Oferujemy szybką i bezproblemową rejestrację, dopięcie wszystkich formalności oraz dobór korzystnego sposobu finansowania. W ten sposób można zaoszczędzić znaczną sumę i otrzymać najkorzystniejsze rozwiązania. Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia wszystkich szczegółów dotyczących leasingu auta w Czechach.